Siz Hayal Edin Biz Gerçekleştirelim...
yuzuk
anasayfa
3D Design
Jewel Cad Eğitim
Teknoloji
Özel Kreasyon
Ödüller
Üretim
İrtibat
AKDEMİ DİZAYN
jewelcad jewel cad jewel

AKDEMİ DİZAYN

JewelCAD Academy

            Kuyumculuk sektöründe kullanılan üç boyutlu tasarım programı olan JewelCad programının uzun zamandır  sertifikalı eğitimini vermekteyiz. Akademi Design olarak kurduğumuz JewelCad Academy ile şu ana kadar yüzlerce kişiye eğitim vermiş olup aynı zamanda hazırladığımız kitaplar da üniversitelerin kuyumculuk ile ilgili bölümlerinde müfredat dahilinde okutulmaktadır. 

Amacımız, yeni nesil teknoloji ile kuyumculuğu birleştiren yurt dışında Türkiye’yi profesyonel anlamda temsil edecek insanların yetiştirilmesi olduğundan eğitimlerimize  İstanbul Sultanahmet teki ofisimizde devam etmekteyiz.

Tasarımlarınızı bilgisayar ortamında temiz ve hassas bir şekilde  üreterek yaptığınız işten daha büyük bir zevk alacağınız bilgisayarlı tasarım programı  JewelCad eğitimlerimiz hakkında bilgi alabilmeniz için bizimle irtibata geçmeniz yeterli olacaktır.
            
Neden JewelCad ?

           JewelCad’i kuyumculuk piyasasına sonradan giren diğer programlardan ayıran nokta, katı modelleme üretimine dayalı olmasıdır. Yüzeye dayalı olan diğer programların veremeyeceği veya vermekte zorlanacağı estetiği daha kolay ve kısa zamanda oluşturmanızı sağlar. Ayrıca kuyumcu mantığı ile çalıştığından öğrenmedeki kolaylıkla birlikte sıkılmadan işlerinizi tasarlayabilmeniz, JewelCad‘in çizim için en uygun program olduğunu göstermektedir.

Neden Biz ?

JewelCad’in Türkiye pazarına girdiği dönemden beri hem yurtiçi hem yurtdışı eğitimlerimiz ve üniversitelerde okutulan kitaplarımız ile mesleği sevdirerek, bu işi profesyonel anlamda yapmak isteyenlere profesyonel bir şekilde eğitim vermekteyiz.  Ayrıca birebir eğitim verdiğimizden sınıf ortamındaki karmaşadan kurtulmuş olacak, eğitim sonrası desteğimiz ile de sıkılmadan programa ve mesleğe adapte olabileceksiniz.

Eğitim İçeriğimiz;

Eğitimlerimiz haftada 3 gün x 1.5 saat toplam 4 haftadır. Karşılıklı görüşme ile size uygun zaman diliminde eğitiminiz planlanabilir. Özel eğitim veya grup eğitimi de vermekteyiz. Eğitim sonrası sertifika verilmektedir ve ayrıca ofisimizden telefon veya mail aracılığı ile de öğrencilerimize desteğimizi sürdürmekteyiz.

Unutulmamalıdır ki!  İnsanın kendine yapacağı en iyi  yatırım eğitimdir…


 
                                     

   

                                                               

jewelcad jewel cad jewel jewelcad jewel cad jewel jewelcad jewel cad jewel jewelcad jewel cad jewel jewelcad jewel cad jewel jewelcad jewel cad jewel jewelcad jewel cad jewel jewelcad jewel cad jewel jewelcad jewel cad jewel jewelcad jewel cad jewel jewelcad jewel cad jewel jewelcad jewel cad jewel jewelcad jewel cad jewel jewelcad jewel cad jewel jewelcad jewel cad jewel jewelcad jewel cad jewel jewelcad jewel cad jewel jewelcad jewel cad jewel jewelcad jewel cad jewel jewelcad jewel cad jewel jewelcad jewel cad jewel jewelcad jewel cad jewel jewelcad jewel cad jewel jewelcad jewel cad jewel jewelcad jewel cad jewel jewelcad jewel cad jewel jewelcad jewel cad jewel jewelcad jewel cad jewel jewelcad jewel cad jewel jewelcad jewel cad jewel jewelcad jewel cad jewel jewelcad jewel cad jewel jewelcad jewel cad jewel jewelcad jewel cad jewel jewelcad jewel cad jewel jewelcad jewel cad jewel jewelcad jewel cad jewel jewelcad jewel cad jewel jewelcad jewel cad jewel jewelcad jewel cad jewel jewelcad jewel cad jewel jewelcad jewel cad jewel jewelcad jewel cad jewel jewelcad jewel cad jewel jewelcad jewel cad jewel jewelcad jewel cad jewel jewelcad jewel cad jewel jewelcad jewel cad jewel jewelcad jewel cad jewel jewelcad jewel cad jewel jewelcad jewel cad jewel jewelcad jewel cad jewel jewelcad jewel cad jewel jewelcad jewel cad jewel jewelcad jewel cad jewel jewelcad jewel cad jewel jewelcad jewel cad jewel jewelcad jewel cad jewel jewelcad jewel cad jewel